اصلاح فرم ناخن

truebeautybycarrie
ارائه دهنده
photo_2023-07-31_23-58-21
دریا خدایاری
خدمات موفق: 276
سابقه کار: 3 سال

توضیحات و قیمت خدمات اصلاح فرم ناخن

00:30
100 تا 300 هزار تومان
2 پاسخ
5.0/5
5.0
خدمات ویژه
  • اصلاح فرم ناخن های عقابی
  • اصلاح فرم ناخن سر بالا
  • اصلاح فرم ناخن دامنی
آدرس

کرمانشاه – خیابان خیام – بن بست کامیاب (کوچه جنب لبنیات سنجابی}

ارتباط با ارائه دهنده

نظرات مشتریان

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

نمونه کارها

اصلاح فرم ناخن چیست؟

در این مورد، به معنای استفاده از مواد مدل سازی با یک لایه اضافی در قسمت رشد مجدد صفحه ناخن است. اصلاح مانیکور همچنین شامل پردازش چین‌های ناخن، کوتیکول‌ها، بریده شدن یا کوتاه کردن ناخن‌هایی است که به شدت رشد کرده‌اند، یک طرح تزئینی اعمال می‌شود. فرکانس اقدامات اصلاحی به سرعت رشد ناخن بستگی دارد. به عنوان یک قاعده، پس از ایجاد، آنها شروع به رشد سریعتر می کنند، زیرا صفحه از عوامل منفی خارجی محافظت می شود.

 

آنچه در اصلاح ناخن گنجانده شده است

گزینه های مختلفی وجود دارد که قیمت های متفاوتی دارند. به عنوان یک قاعده، هزینه در 50-70٪ از هزینه اولیه متفاوت است، کاشت ناخن و اصلاح در برخی موارد از نظر مدت زمان و دامنه کار بسیار مشابه است. از بسیاری جهات، قیمت به وضعیت صفحه ناخن بستگی دارد، اینکه آیا در خانه تنظیمات را انجام می دهید یا در سالن، چه موادی استفاده شده است. مدت زمان عمل (1-2 ساعت) نیز به این بستگی دارد. انواع چیست:

کم اهمیت. اصلاح روی سطح آسیب جزئی (خراش، تراشه و غیره).

میانگین. لزوماً 2-4 هفته پس از آخرین اصلاح / تمدید انجام می شود.

دشوار. در صورت شکستن، لایه برداری، اختلاط بیشتر ناخن انجام می شود.

 

چند بار می توانید اصلاح ناخن های کشیده را انجام دهید

دوره ای که می توانید چنین مانیکور بپوشید بستگی به این دارد که صفحات چقدر سریع رشد می کنند و با دقت با ناخن های خود رفتار می کنید. به عنوان یک قاعده، 1 روش بهبودی هر 3-4 هفته مورد نیاز است، اما گاهی اوقات هر 14 روز یک بار انجام می شود. دختران اغلب علاقه مند هستند که چند بار می توانید ناخن های کشیده شده را اصلاح کنید. این بستگی به موادی دارد که در طول عمل استفاده شده است. به عنوان مثال، با اکستنشن ژل، 4-5 تنظیم می تواند انجام شود. سپس ژل به دلایل طبیعی خراب می شود و باید جایگزین/به سادگی حذف شود.

 

قیمت اصلاح ناخن

در مسکو، کاتالوگ ویژه ای از استادان وجود دارد که در آن رتبه بندی نشان داده شده است، بررسی هایی در مورد کار نوشته شده است. این به شما کمک می کند یک متخصص اثبات شده پیدا کنید، نه یک استاد تازه کار که می تواند مانیکور شما را خراب کند. مواد مورد استفاده بستگی به هزینه اصلاح ناخن دارد، اینکه آیا خودتان به سالن می آیید یا این روش در خانه انجام می شود. قیمت متوسط ​​​​در 1500 روبل است، اما می توانید آن را با قیمت ارزان 1300 روبل نیز پیدا کنید. یا گران تر برای 2000-2300.

 

چگونه ناخن های کشیده شده را درست کنیم

اگر تمایلی به تماس با استاد ندارید و به توانایی های خود اطمینان دارید، می توانید مانیکور را خودتان در خانه بازیابی کنید. شما قطعا نیاز به سفارش یا خرید در فروشگاه آنلاین تمام مواد، ابزار لازم دارید. اصلاح ناخن در خانه از نظر مادی قابل توجیه است، اگر آن را به طور منظم انجام دهید. مزایای اصلی چنین راه حلی این است که می توانید هر زمان که بخواهید اصلاح کنید،

به دوست دختر خود کمک کنید. کسانی که علاقه مند به نحوه اصلاح ناخن هستند ابتدا باید درس را تماشا کنند یا دستورالعمل های گام به گام را با عکس بخوانید تا مانیکور خراب نشود. علاوه بر مواد مدل سازی، شما باید یک لامپ UV خریداری کنید. برای ساده کردن روند، می توانید یک دستگاه مانیکور بخرید،

تنها نکته منفی این است که باید نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید، با مجموعه ای از نازل ها مقابله کنید. نیازی به خرید قوی ترین فرز نیست، قطعاً به یک فرز حرفه ای نیازی نیست. هزینه آن نسبتا پایین است و شما برای مدت طولانی از آن استفاده خواهید کرد.

 

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید
آدرس ایمیل*
مانند abcd@gmail.com
انتخاب ارائه دهنده*
تاریخ رزرو*
شماره تماس *
نوشتن پیام برای ارائه دهنده