خدمات ناخن در کرمانشاه

انواع خدمات ناخن توسط بهترین ناخن کار برای بانوان

خدمات ناخن

امروزه خدمات ناخن در بین خانم ها، بسیار رواج یافته است. اغلب خانم ها صرفا جهت زیبایی و برخی دیگر به دنبال رفع نواقص ناخن از جمله، بد رنگی، صدف ناخن، داشتن ناخن های بد فرم و ضعیف، و نداشتن رشد خوب ناخن، به دنبال خدمات متنوع ناخن میروند.

تعیین فرم و اندازه ناخن کاشت شده امری سلیقه ای است، و به دلخواه مشتری انجام میشود. یک ناخن کار حرفه ای باید از پرایمرها و ضد قارچ برای کاشت استفاده کند.

خدمات متنوع ناخن تنها مختص ناخن های دست نیست، و در ناخن های پا نیز انجام می شود.

سالن زیبایی صادقی با انجام خدمات متنوع ناخن همواره پذیرای شما بانوان می باشد تا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات ناخن رضایت شما عزیزان را بدست آورد.

برای مشاوره با کارشناسان ما در سالن زیبایی صادقی برای دریافت خدمات ناخن بر روی دکمه زیر کلیک کتید.

خدمات-کاشت-ناخن-در-کرمانشاه

قیمت خدمات ناخن

هزینه خدمات ناخن به عوامل محتلفی بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • نوع خدمات
  • طرح درخواستی 
  • میزان زمان و مواد استفاده شده
  • جنس ناحن و اقدامات لازمه قبل از اجرا
  • تخصص ناخن کار 
  • و ...

سالن زیبایی صادقی همواره در تلاش است با تهیه بهترین متریال ها برای خدمات ناخن از مراکز معتبر و نمایندگی های معتبر بهترین خدمات را جهت زیباسازی دستان پر مهر شما کند تا بتوانید با منصفانه ترین قیمت ها بهترین خدمات را دریافت کنید.

شما می توانید برای دریافت مشاوره خصوصی و تعیین قیمت و هزینه خدمات ناخن با مشاوران ما در سالن زیبایی صادقی تماس بگیرید.

سوالات متداول

همانطور که اشاره شد هزینه خدمات ناخن به عوامل مختلفی ستگی دارد. با این وجود ما تلاش میکنیم با کاهش هزینه های جانبی و ارائه با کیفیت ترین خدمات هزینه ها را تا حد ممکن کاهش دهیم تا تمامی اقشار با تمامی سلیقه ها بتوانند از خدمات ما در سالن زیبایی صادقی استفاده کنند.

انجام کاشت ناخن برای بچه ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

کودکان دارای پوستی حساس هستند و پوست آنان قطعاً در تماس با مواد شیمیایی دچار آسیب خواهد شد. کاشت ناخن برای هر دختری باید در سنین مناسب و در شرایطی ایده آل انجام شود.

جواب به این سوال صد در صد بله است. استفاده از مواد مرغوب باغث ماندگاری بیشتر خدماتی مانند کاشت و پلی ژل و … میشود که هزینه ها ترمیم را به شدت کاهش می دهد.

تمامی خدمات ارائه شده در سالن زیبایی صادقی دارای نمونه کار می باشند که شما می توانید از طریق صفحه هرکدام از خدمات نمونه کارها را مشاهده کنید یا :

  • درخواست از کارشناسان مربوطه
  • ورود به پیج اینستاگرام سالن صادقی با آیدی salonsadeghi

خیر – برای مشاوره به هیچ عنوان نیازی به پرداخت ندارید و میتوانید سوالات خود را از کارشناسان بپرسید.

با تماس با کارشناس مربوطه هر بخش تماس بگیرید و درخواست رزرو نوبت کنید. راهنمایی های لازم از طریق کارشناس به شما خواهد شد.