خدمات تاتو در کرمانشاه

انواع خدمات تاتو توسط بهترین تاتو کار برای بانوان

خدمات تاتو

تاتو عمل وارد کردن رنگدانه های سازگار با پوست، به عمق معینی از آن، با وسایل مخصوص می باشد.

گرچه برخی تاتو را تحت عنوان آرایش دائم یا تاتو دائم می شناسند، اما ماندن رنگدانه ها در پوست دائمی نیست، و بعد از گذشت مدت زمان طولانی ابتدا کم رنگ شده، و به تدریج از بین میرود. و برای ماندگاری بعد از مدتی نیاز به ترمیم خواهد داشت.

تاتو امروزه جایگاه ویژه ای را در میان طرفداران مد و زیبایی پیدا کرده است.

خلق نقش و نگارهای مختلف بر بدن، و انجام خدمات زیبایی بر صورت، از اهداف انجام تاتو می باشد.

در سالن زیبایی صادقی انئاع خدمات تاتو انجام می شود که می توانید برای رزرو نوبت یا مشاوره برای انجام تاتو با کارشناس تاتو بانوان تماس بگیرید.

قیمت تاتو کرمانشاه

قیمت خدمات تاتو

هزینه خدمات تاتو به شرایط محتلفی بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

 • محل انجام تاتو
 • طرح درخواستی 
 • میزان زمان و مواد استفاده شده
 • نوع پوست و تعداد دفعات مورد نیاز برای تمدید
 • تخصص تاتو کار 
 • و ...

شما می توانید برای دریافت مشاوره خصوصی و تعیین قیمت و هزینه تاتو با مشاوران ما در سالن زیبایی صادقی تماس بگیرید.

سوالات متداول

اگر تاتو آرتیست شما معتبر و با تجربه باسد و نکات ایمنی توصیه شده (مانند رعایت بهداشت فردی، استفاده از دستکش، شستشوی دست‌ها و محل تتو و استفاده از مواد یکبار مصرف و استریل شده) را رعایت کند، انجام دادن تاتو کاملا بی خطر است.

بهتر است از سلامت بدنتان آگاه باشید و در صورت داشتن بیماری خاصی، با پزشکتان مشورت کنید. همچنین بهتر است در مورد شرایط خاص بدنتان مانند بیماری با تتوآرتیست خود نیز صحبت کنید.

باید بدانیم که درد یک مقوله نسبی است و هر کسی تحمل متفاوتی در مقابل درد دارد. همچنین درد تتو در نقاط مختلف بدن با یکدیگر متفاوت است. این یک حقیقت است که تتو، درد دارد و به گفته افرادی که تتو زده اند، درد آن از احساس یک داغی ملایم تا احساس سوزش و خراش شدید و گسترده متفاوت است.

در پاسخ این سوال باید بگوییم که هزینه تاتو به این عوامل بستگی دارد:

 • طرحی که انتخاب می‌کنید
 • اندازه تتویی که مد نظر دارید
 • رنگ‌های تتو
 • مدت زمانی که هنرمند روی پوست شما کار می‌کند
 • هزینه‌های پایه تاتو

جواب این سوال بستگی به شخصی که برای شما تتو میزند دارد، تتو زدن در سالن هایی که بهداشت را رعایت نمیکنند و برای پوست شما ارزش قائل نیستند نه تنها امکان انتقال بیماری وجود دارد بلکه ممکن هست تتوی شما را نیز به علت عفونت های ناشی از عدم رئایت بهداشت خراب کند.

ما در سالن زیبایی صادقی تمام لوازمی که مصرف مشود را ار بهترین برند های روز دنیا و کاملا یکبار مصرف و استریل شده در حضور چشمان مشتری استفاده میکنیم که امکان انتقال بیماری از سالن صادقی به شما به زیر صفر میرسد. 

بیمار بودن ممانعتی در برابر تتو زدن برای شما ایجاد نمی‌کند، مگر اینکه این بیماری باعث شده باشد که سطح ایمنی بدنتان پایین بیاید. شما برای ترمیم زخم‌های تتو نیاز به قدرت گلبول‌های سفید خونتان دارید. پس لازم است که قدرت ایمنی بدنتان در حد نرمال باشد. از طرف دیگر، اگر بیماری شما مسری است و ممکن است در برخورد با افراد دیگر به آنها سرایت کند، بهتر است به مرکز تتو نروید. در هر صورت پیشنهاد می‌کنیم از سلامت خود اطمینان پیدا کرده و سپس روند تتو زدن را در پیش گیرید.

هر تاتو برای فردی که آن را انتخاب کرده است منحصر بفرد است. پس شما هم باید تتو شخصی خودتان را پیدا کنید. سعی نکنید از دیگران تقلید کنید. می‌توانید از هنرمند خود بخواهید طرحی سفارشی برای شما طراحی کند.

نکته اینجاست که باید دقیقا بیان کنید چه چیزی می‌خواهید. نشان دادن تصاویر آن چه که دوست دارید به تتوآرتیست کمک می‌کند که خواسته شما را بهتر درک کند.

اولین نکته ای که برای انجام تاتو باید درنظر داشته باشید طرحی است که میخواهید انتخاب کنید. آیا آن طرحی است که تا آخر عمر دوسش دارید؟ به دلیل وجود هیجانات مختلف در سنین پایین اغلب نوجوانان در سنین پایین انتخاب های اشتباهی می کنند و بهتر است که تا قبل از 18 سالگی از تاتو های موقت استفاده کنند. 

از لحاظ پزشکی و قانونی در صورت سلامت جسمانی و اجازه والدین منعی برای انجام تاتو برای سنین زیر 18 سال وجود ندارد.

همانطور که قبلا اشاره کردیم هزینه تاتو به عوامل مختلفی بستگی داره. پیشنهاد ما اینست قبل از انجام تاتو تحقیقات مناسب و نظرات مشتریان را مورد بررسی قرار دهید چون در صورت استفاده از متریال های نامرغوب مانند رنگ نامناسب و دستگاه نامناسب و … اگر رنگ به سطوح پایینتر نفوذ کند در مرور زمان باعث تغییر شکل، تغییر رنگ و حتی موارد حاد دیگر شود که ممکن است هرگز قابل جبران نباشد.

سالن زیبایی صادقی با داشتن مجوز رسمی از انحادیه آرایشگران و مدرک مربیگری از سازمان فنی و حرفه ای همواره در نلاش است بهترین خدمات را با منصفانه ترین قیمت به شما بانوان زیبای کرمانشاهی ارائه دهد.

زیباییتان را فدای هزینه کمتر نکنید.

در سالن زیبایی صادقی با انجام هر تتو سوزن و رنگ یکبار مصرف برای مورد استفاده قرار می گیرد و پس از اتمام کار تمامی وسایل، تخت، صندلی و محیط کار تاتو با محلول های ضدعفونی استریل می شود.